Be My Valentine collaboration-Voda pro slony

29.2.2016 / Inspirace / Žádný komentář

Velmi ráda sleduji na Facebooku dortové příspěvky, které vkládají mé kolegyně a kolegové ze zahraničí, obzvláště když na mě vykoukne nějaká vzájemná spolupráce na dané téma, -( a že jich v poslední době je , jedna hezčí než druhá :). Tvůrci sladkostí pak nejsou svázány požadavky zákazníka a mohou popustit svoji fantazii a vytvořit někdy opravdu neskutečná cukrová dílka.

V únoru loňského roku jsem málem odpadla 🙂 , když mě oslovila jedna úžasná cukrářka ( Hajnalka Mayor , https://www.facebook.com/ZoricasCakeArt/?fref=ts ), zda bych se nechtěla zapojit do světové cukrářské spolupráce, která má název Be My Valentine – movie nights.

Byla jsem opravdu nadšená, dostat se do tak skvělé společnosti lidí a umělců, které obdivuji  🙂

Během asi 3 měsíců  se skupina na Facebooku zformovala do tajné skupiny, kde jsme mohli mezi sebou komunikovat, ale nesměli jsme veřejně podávat žádné informace. Bylo to takové tajemné a moc mě ta situace bavila. Dostali jsme velkou nabídku romantických filmů a naším úkolem bylo si jeden vybrat, zarezervovat a do 31.1 2016 vytvořit na náš vybraný film dort, dortovou maketu nebo cokoliv z cukru.

Musím říci, že já mám romantické filmy ráda. Je to skvělý odpočinek, ale vybrat z takového množství to byl pro mě teda oříšek. Nakonec jsem zvolila, ten co jsem měla čerstvě v paměti.

Přesně 14.2. 2016 -( každý dle svého časového pásma) jsme mohli své dílko odtajnit. Uveřejnit na svých stránkách, sdílet a podporovat celou skupinu zúčastněných umělců.

Jak se mi to povedlo, či nepovedlo se můžete podívat níže na fotu a jak se to podařilo mým cukrářským kolegům najdete zde:

http://www.bemyvalentinemovienights.com/
www.facebook.com/BeMyValentinecollab
https://vimeo.com/tartasimposibles/bemyvalentinemovienights

voda pro slony12687893_1687948034753025_8063792193935968175_n

Tagy: