O mně

Jmenuji se Pavlína Loučková a jsem majitelkou cukrářského studia Kloboučkovic dortíky.

 

Již od dětství jsem ráda něco tvořila.Vystudovala jsem oděvní design, kterému jsem se až do nástupu na mateřskou 10 let věnovala.

U nás doma se vždy hodně peklo, ale až s dětmi, jsem objevila kouzelný svět sladkostí a dortů. Po několika letech nasávání nekonečné inspirace, zkušeností, zkoušení a objevování, jsem se rozhodla věnovat tomuto řemeslu na plný úvazek.

Baví mě posouvat svoje hranice. Ráda tvořím složité, modelované 3D dorty, postavy nebo zvířátka, taková zakázka mě vždy velmi potěší.

Vždy mám ale i velkou radost, když mne osloví nevěsta, pro kterou mohu připravit její vysněný svatební dort.

Nemám ráda stereotyp, proto se Vám vždy snažím vymyslet a nabídnout něco trochu jiného, neobvyklého a těší mě, pokud mi dáte v tvoření volnou ruku.

Designově složité dorty je výzva, kterou ráda podstoupím a nikdy neodmítám.

 

Inspirace je všude kolem nás. Sleduji nejnovější světové  trendy. Navštěvuji velké zahraniční cukrářské výstavy, online kurzy světových cukrářských designérů. Účastním se kurzů zahraničních lektorů(například pod vedením Kelvina Chua, Alana Dunna, Galela Majchrzaka, Neli Josefsen), kdy je pro mě velkou radostí sledovat mistry ve svém oboru při práci.

O své zkušenosti se s Vámi ráda podělím, pokud navštívíte některý z mých kurzů , které pořádám v pražském Topcake Studiu. více info zde.

Vyučovala  jsem také například na Slovensku , v Rusku.