Objednávka

Máte zájem o dort z mého studia, neváhejte mne tedy kontaktovat. Již se těším na vaše nápady, náměty a přání ohledně Vašeho dortu.

 

Dostala Vaše cukrárna zakázku, se kterou si nevíte rady ?

Velký , konstrukčně náročný dort , nevíte si rady s budoucím nebo  konečným desingem , neostýchejte se mi zavolat nebo napsat  , ráda s Vámi budu spolupracovat na Vašich náročných zakázkách, ke konečné spokojenosti klienta , Vás i mě  🙂

 

——

 

Kdy si mám zarezervovat termín ?

Termín je nejlépe zarezervovat, jakmile víte termín oslavy.Ideálně 6-8 týdnů předem u narozeninových dortů, u svatebního dortu – hned jak víte termín konání svatby.

Není nutné hned domlouvat konečný vzhled  dortu, to vše je možné doladit  později, až se přiblíží termín oslavy.

 

Je možné dobu objednávky zkrátit?

Dle obsazenosti daného termínu je možné dobu objednání zkrátit, napište nám prosím tedy poptávku, dáme Vám vědět jak na tom jsme.

 

Jakým způsobem je možné dort objednat ?

Dort můžete objednat telefonicky na telefonním čísle  724539293 nebo mailem na kloboucci@volny.cz

 

Nevím přesně jaký dort chci.

Nevadí, ráda Vám poradím. Po naší vzájemné konzultaci Vám navrhnu vzhled i příchuť dortu a vše spolu doladíme k vaší spokojenosti.

 

Jaká je možnost příchutí ?

Připravím pro Vás co máte rádi, nemám ráda stereotyp, proto je pro mě zábava připravovat pro Vás různé variace chutí dle Vašich přání.

Pokud si nejste jisti, nabídnu vám možné kombinace příchutí dle Vaší chuti, případně oblíbené a ověřené kombinace příchutí mých stálých klientů.

 

Suroviny

Samozřejmě pro Vás to nejlepší… kvalitní máslo, smetana, belgická čokoláda, pravé vanilkové lusky a další suroviny.To vše je u nás samozřejmostí.

Do dortů nabízíme i promazání  z vlastnoručně uvařených marmelád z čerstvého ovoce, jako je rybíz, jahoda, meruňky, ostružiny, maliny, pomeranč a citron,

 

Cena dortů

Cena každého dortu je individuální.

Určuje se dle velikosti dortu (počtu porcí), jeho složení a náročnosti zpracování, případně dopravy.(Doprava dortů po vzájemné domluvě).

 

Cena samotné figurky na zakázku dle Vašeho přání bude vypočítána dle velikosti a časové náročnosti zpracování.

 

U sladkostí, jako cupcakes, cake pops, makronky, sušenky je cena na vyžádání.

 

Předběžný návrh kalkulace Vám vždy vystavíme předem.

 

Rozvoz dortů

Po vzájemné domluvě je možné dort dopravit na místo určení .

 

Realizace zakázky  probíhá vždy po vzájemném odsouhlasení.

 

Poznámka